Granit Taşlar

 

Hakkımızda

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** Şirketimiz 1985 yılında dogal taş sektörüne başlayıp günümüz dünyasına kadar sayısız projelere imza atarak müşterilerine en iyi şekilde projelerini teslim etmiştir.Taşyap madencilik dogal taş satışının yanı sıra dogal taş işleriniz de anahtar teslimi olarakta hizmet vermiştir. Firmamız siz değerli müşterilerine Granit küp taşı , Granit bordür taşı ,Granit plaka taşı,granit oluk taşı,Andezit plaka taşı,andezit bordur taşı,andezit oluk taşı,andezit küp taşı,bazalt plaka,Bazalt küp taşı,bazalt bordur taşı,traverten küp taş,traverten kaplama taşı,diyabaz küp taş,diyabaz taş,diyabaz mermer,bej,limra taşı,kayrak taşı,dolamit, gibi vb doğal taş ürün satışının yanı sıra sert zemin işlerinizde de faliyet göstermekteyiz. Dilerseniz uzman ekipmanlarımız ile de uygulamalı anahtar teslimi döşeme işerinizde kaliteyi en ucuza maletmekteyiz, amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteyi en ucuza maximum fiyatlara indirmek . Taş yap madencilik olarak doğal taş işlerinde fen ve sanata uygun olarak estetik ve şıklığı bir araya getirmek için kaliteli malzeme ve yine kaliteli ekipmanlarıyla bunların hesaplarını yapmaktayız. Şirketimiz siz değerli müşterilerine her zaman kaliteyi en ucuz fiyatlara maletmektedir.şirketimizin geniş ürün ve çeşitlerinden kaliteli işçilik ve uygulamalarından faydalanmak isterseniz size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız. Sizde mekanlarınızı doğal taşlar ile süslemek isterseniz bizden randevu alınız mekanlarınızı gelip ziyaret edelim ne yapmak istediğinize seçenekler sunarak birlikte cebinize en uygun olana karar vererek kaliteyi bir malzeme kullanarak mekanlarınıza şık bir görüntü getrirelim sizde kaliteyi en ucuza maletmiş olursunuz. Kurulduğu günden beri üretim kalitesi konusunda çizgisini koruyan ender granit ocaklarından biri olan Taşyap madencilik granit plaka taşı, granit küp taşı ve granit bordür üretimi ve uygulaması yapmaktadır. Bir çok büyük projenin tedarikçisi olan şirketimiz aynı zamanda yurt dışına yaptığı doğal taş ihracatı ile madencilik sektörünün gurur timsali olmayı başarmıştır. 2001 yılı ekonomik krizinde kapanan bir çok granit ocağına zıt olarak, üretim kapasitesini iki katına çıkartan Taşyap madencilik, şu anda kalın perdahlı graniti ülke sınırları içerisinde belediyelere ve özel projelere sunmaktadır. 1985 yılından beri yurt içi ve yurt dışına Granit taşı satışı yapan şirketimiz gelişen teknoloji ve yeni dünya düzeni içerisinde ticari itibarını her geçen gün artırmış, Ar-Ge çalışmalarını 2000 yılında tamamlayarak yeni makine parkurunu oluşturmuş ve kurumsal yapısını tamamlamıştır. Taşyap Madencilik Granit Taşı satış hizmetinin yanı sıra gerek fabrika gerekse adres teslimi ürün temini hizmeti vermektedir. Granit Taşı Projelerinizde ürün satışı ile kalmayan şirketimiz Granit projelerinizde anahtar teslim uygulama hizmetleri de vermekteyiz.


VİZYON

En değerli ve benzeri olmayan kaynağımız olan insan gücü ve yeteneklerini en üst düzeyde kullanarak,insan emeğine duyduğumuz saygıyı kazanımlarımızla birleştirip tüm paydaşlarımızı memnun edecek,toplam kalite yönetim bilinci ile hareket ederek yapmış olduğumuz çalışmalarda maksimum seviyede başarı elde etmek ve kalitemizi yapacağımız yeni projelerde daha kaliteli ve deneyimli hale getirmek.


MİSYON

Müşteri ve takım memnuniyetini üst düzeyde tutacak donanım sistemleri ile kuruluşumuzdan bu yana iş dünyasında ilişki halinde olduğumuz kişi/kurumların memnuniyet oranını %100 ün üzerine çıkarmaktır.

Etiketler